Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bOgNa napisał:
Jako przyszły Psycholog powinnaś Moja Droga powstrzymać się z takimi komentarzami bo ujmuje to Twemu wykształceniu. Szymon nie jest synem ofiary (pasierbem) ! nikt nie zrobił jeszcze Diagnozy Indywidualnego Przypadku Szymona a na pewno nie powinnaś być TY. nazywając człowieka ,,Łachem" powinnaś skonczyc swoją edukację w kierunku Psychologii.[/quote] [quote name='Obywatel' post='209272' date='21.12.2009, 16:00:41']Tak to prawda. Na jakim Uniwerstytecie kształcą takich wybitnych przyszłych psychologów. Żenada! Mam nadzieję,że nie trafię w przyszłosci na Ciebie .....
Moi Drodzy, mój poprzedni post to zwykła prowokacja.....jakby to powiedzieć, potrzebowałam materiałów do pracy magisterskiej . Zamiast na treści skupiliście się na formie przekazu, a więc zastosowanie miało tutaj prawo Pareto : "Działania ludzkie to obserwowalne zachowania, ale także teorie, za pomocą których jednostka uzasadnia, innym bądź sobie samej, takie a nie inne postępowanie. Według Pareta u podłoża działań leżą "rezydua" czyli rodzaj trwałych dyspozycji psychicznych. Ich rezultatem są "derywacje", czyli zmienne elementy działań, m. in. uzasadnienia działań i ideologie." Czyli oceniliście mnie tylko po formie przekazu, po tym jakich kolokwializmów użyłam, nie odnieśliście się do treśći komunikatu.... smutne, że wcześniej tyle pisze się o stereotypach (alkohol, awantury, pijactwo, recydywa) po których nie powinno się przypisaywać człowiekowi odgórnej oceny, tymczasem przyglądając się Waszymi dobrym poradom i i opiniom wnioskuję, że mój poziom wykształcenia jest niski, że powinnam zakończyć edukację, a jeżeli już ją skończę z pozytywnym rezultatem to nie będę miała pacjentów, bo nikt nie będzie chciał do mnie przyjśc. Czyli robicie to samo , o co toczy sie bój na forum. Macie założone filtry, które wzmagają Wasze uprzedzenia, a Ty bOgNo tym bardziej przeczysz sama sobie bo generalizujesz, oceniasz i odgryzasz się na każdy post, który nie jest zgodny z Twoimi wypowiedziami - w psychologii takie postępowanie oznacza wiele rzeczy, które fachowo nazywamy zaburzeniami - a więc przy okazji Świąt zastanów się czy nie powinnaś czegoś z tym zrobić. Co do samej sprawy, to bardzo przykre - szczere kondolencje dla rodziny, bez względu na to kim byli, jak żyli i jak postępowali - nic nie może usprawiedliwić morderstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biały napisał:
Mi też nie jest przyjemnie jak czytam Twój wpis. Trochę delikatniej i bez obrażania innych. Krytykujesz a sam nic mądrego nie napisałeś. Takie bzdety.... Jakie jest Twoje zdanie. Użalac sie potrafisz i slogany walić.. typu system karny, itp. Każdy wie jakie kompetencje i mozliwości ma policja. I co Twoim zdaniem korzysta z tych praw wzorowo?
Mowisz Biały że wszyscy wiemy jakie kompetencje i możliwości ma Policja wiec może panie wszechwiedzący powiesz nam jakie to kompetencje i możliwości ma twoim zdaniem policja . Tylko wiesz tak po ludzku bez sloganów. Jak byś miał trochę wiecej pojęcia o policji nie pisał byś takich bzdur jak juz pisałem to nie jest W-11 gdzie sie sprawy rozwiązuje w jeden dzien . A co do żośki jak sie komuś zawiasy skończyły to znaczy że ten człowiek jest wolny jak ptak okres warunkowego zawieszenia kary więzienia upłynął i nie można przecież ciągle takich ludzi pilnować i chodzić za nimi bo nie ma w Polsce tylu Policjant ów zeby to zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka psychologii UW napisał:
nie odnieśliście się do treśći komunikatu.... smutne, że wcześniej tyle pisze się o stereotypach (alkohol, awantury, pijactwo, recydywa) po których nie powinno się przypisaywać człowiekowi odgórnej oceny, tymczasem przyglądając się Waszymi dobrym poradom i i opiniom wnioskuję, że mój poziom wykształcenia jest niski, że powinnam zakończyć edukację, a jeżeli już ją skończę z pozytywnym rezultatem to nie będę miała pacjentów, bo nikt nie będzie chciał do mnie przyjśc. Co do samej sprawy, to bardzo przykre - szczere kondolencje dla rodziny, bez względu na to kim byli, jak żyli i jak postępowali - nic nie może usprawiedliwić morderstwa.
Weź mnie nie rozsmieszaj. Z takic hludzi jak ty to sie smieje im w twarz. Co ty mozesz wiedziec o zyciu, alkoholiziemie, patologii? Tylko i wylacznie z ksiazek i tv. Takich psycholożek to jest na pęczki co nie mają pojecia o takim srodowisku a swoja wiedze czerpią z ksiazek z uczelni. Co ty mozesz wiedziec o zyciu na skraju alkoholizmu, przezyc ? Pewnie mamusia z tatusiem studia oplacaja chca aby cureczka miala wykształcenie ale co z tego jak nie znasz ze tak powiem realiow. Żenada. jeszcze było sie podpisac Studentka UW psychologii gdzie rodzice oplacaja mi studia, dojazdy, i daja kase na rozrywke a takze gotuja obiadki. Sram na takie psycholożki co nie mają pojęcia o ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do - studentki psychologii UW. Nie wiem dziewczynino skąd Ty sie urwałaś (no, oczywiście oprocz tego że z UW - co chciałaś podkreślić swoim nickiem, a co, nie sądzę, żeby miało jakieś znaczenie). To forum to nie jest jakieś kółko czy warszataty młodych psychologów i naprawde NIKOGO nie obchodzi że piszesz prace magisterską i tym bardziej na jaki temat... I nie wysilaj się w jej opisywaniu bo tylko się ośmieszyłaś. Może jeszcze napiszesz literature przedmiotu i podmiotu? Tez piszę w tym roku magisterke i na pewno nie zamierzam zgłębiać jej tajników na byle jakim forum. Normalnie ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
Weź mnie nie rozsmieszaj. Z takic hludzi jak ty to sie smieje im w twarz. Co ty mozesz wiedziec o zyciu, alkoholiziemie, patologii? Tylko i wylacznie z ksiazek i tv. Takich psycholożek to jest na pęczki co nie mają pojecia o takim srodowisku a swoja wiedze czerpią z ksiazek z uczelni. Co ty mozesz wiedziec o zyciu na skraju alkoholizmu, przezyc ? Pewnie mamusia z tatusiem studia oplacaja chca aby cureczka miala wykształcenie ale co z tego jak nie znasz ze tak powiem realiow. Żenada. jeszcze było sie podpisac Studentka UW psychologii gdzie rodzice oplacaja mi studia, dojazdy, i daja kase na rozrywke a takze gotuja obiadki. Sram na takie psycholożki co nie mają pojęcia o ulicy.[/quote] [quote name='~ania~' post='209628' date='22.12.2009, 11:22:41']Do - studentki psychologii UW. Nie wiem dziewczynino skąd Ty sie urwałaś (no, oczywiście oprocz tego że z UW - co chciałaś podkreślić swoim nickiem, a co, nie sądzę, żeby miało jakieś znaczenie). To forum to nie jest jakieś kółko czy warszataty młodych psychologów i naprawde NIKOGO nie obchodzi że piszesz prace magisterską i tym bardziej na jaki temat... I nie wysilaj się w jej opisywaniu bo tylko się ośmieszyłaś. Może jeszcze napiszesz literature przedmiotu i podmiotu? Tez piszę w tym roku magisterke i na pewno nie zamierzam zgłębiać jej tajników na byle jakim forum. Normalnie ręce opadają...
następna prowokacja - jak najbardziej udana, "ręce opadają " że zacytuję , jak Wami łatwo manipulować .... wystarczy dobra ściema , a forum się gotuje;)))) o to mi chodziło )) łatwe metody działają tylko na bardzo głupich ludzi, nic dodać , nic ująć))) ps. poza tym wychodzą niestety kompleksy na tle materialnym i edukacyjnym, zazdrośc to pierwszyt stopień do piekła....- po co go przekraczać? Skupcie się dzieci na głównym temacie, który jest poruszany na forum, ja jako , że nie mam już nic do powiedzenia wyłączam się całkowice. A Wam, życzę tyle samo mądrości życiowej w przyszłości, co macie głupoty aktualnie;) pozdrawiam świątecznie Studentka Stosunków Międzynarodowych w Pcimiu Dolnym;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka psychologii UW napisał:
Moi Drodzy, mój poprzedni post to zwykła prowokacja.....jakby to powiedzieć, potrzebowałam materiałów do pracy magisterskiej . Zamiast na treści skupiliście się na formie przekazu, a więc zastosowanie miało tutaj prawo Pareto : "Działania ludzkie to obserwowalne zachowania, ale także teorie, za pomocą których jednostka uzasadnia, innym bądź sobie samej, takie a nie inne postępowanie. Według Pareta u podłoża działań leżą "rezydua" czyli rodzaj trwałych dyspozycji psychicznych. Ich rezultatem są "derywacje", czyli zmienne elementy działań, m. in. uzasadnienia działań i ideologie." Czyli oceniliście mnie tylko po formie przekazu, po tym jakich kolokwializmów użyłam, nie odnieśliście się do treśći komunikatu.... smutne, że wcześniej tyle pisze się o stereotypach (alkohol, awantury, pijactwo, recydywa) po których nie powinno się przypisaywać człowiekowi odgórnej oceny, tymczasem przyglądając się Waszymi dobrym poradom i i opiniom wnioskuję, że mój poziom wykształcenia jest niski, że powinnam zakończyć edukację, a jeżeli już ją skończę z pozytywnym rezultatem to nie będę miała pacjentów, bo nikt nie będzie chciał do mnie przyjśc. Czyli robicie to samo , o co toczy sie bój na forum. Macie założone filtry, które wzmagają Wasze uprzedzenia, a Ty bOgNo tym bardziej przeczysz sama sobie bo generalizujesz, oceniasz i odgryzasz się na każdy post, który nie jest zgodny z Twoimi wypowiedziami - w psychologii takie postępowanie oznacza wiele rzeczy, które fachowo nazywamy zaburzeniami - a więc przy okazji Świąt zastanów się czy nie powinnaś czegoś z tym zrobić. Co do samej sprawy, to bardzo przykre - szczere kondolencje dla rodziny, bez względu na to kim byli, jak żyli i jak postępowali - nic nie może usprawiedliwić morderstwa.
heheheh Moja Droga......zgadzam sie z Tobą! Twoje trybiki są na poziomie książkowym,,i żal mi Ciebie ! ale pewnie skonczysz studia, bo jeśli chodzi o Polskie ,,Uniwersytety to tylko fabryki Teoretyków uczą tylko Teorii a nie praktyki ........i pozniej takie mole książkowe jak TY (teoretyczne) są wilekimi naukowcami,,,,,i jeszcze 1: każdy ma prawo do swojego zdania,,,jak myślisz, że jesteś taka przebiegła to się mylisz ,,,i naprawde wypowiadaja się tu ludzie z lepszym wykształceniem jak TY i nikt nie pisze kim jest,,,,tylko wypowiada sowje zdanie,,,forum na tym polega,,Lekcji psychologii udzielaj dzieciom ze szkoły podstawowej ,,,ale pewnie ich tez nie zainteresujesz.....musisz się jeszcze wiele nauczyc ,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka psychologii UW napisał:
następna prowokacja - jak najbardziej udana, "ręce opadają " że zacytuję , jak Wami łatwo manipulować .... wystarczy dobra ściema , a forum się gotuje;)))) o to mi chodziło )) łatwe metody działają tylko na bardzo głupich ludzi, nic dodać , nic ująć))) ps. poza tym wychodzą niestety kompleksy na tle materialnym i edukacyjnym, zazdrośc to pierwszyt stopień do piekła....- po co go przekraczać? Skupcie się dzieci na głównym temacie, który jest poruszany na forum, ja jako , że nie mam już nic do powiedzenia wyłączam się całkowice. A Wam, życzę tyle samo mądrości życiowej w przyszłości, co macie głupoty aktualnie;) pozdrawiam świątecznie Studentka Stosunków Międzynarodowych w Pcimiu Dolnym;)
Niestety,,,musisz jakoś wybrnąc ,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bOgNa napisał:
Niestety,,,musisz jakoś wybrnąc ,,,,,
Prowokacje mogłas robić bez info kim jestes,,,tak inteligentni ludzie z reguły czynią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam sprawę od podszewki - ten człowiek jest niewinny! Po prostu na klatce schodowej było ciemno i myślał że to karp... Już brał się za skrobanie a tu taka niespodzianka O_o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poinformowany napisał:
Znam sprawę od podszewki - ten człowiek jest niewinny! Po prostu na klatce schodowej było ciemno i myślał że to karp... Już brał się za skrobanie a tu taka niespodzianka O_o
sory ale mógłbyś sobie darować takie dowcipy... trochę to nie na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bOgNa napisał:
WITAM! Sąsiedzi Macie tą Osobę na sumieniu...! co zrobiliście aby zapobiec tej tragedii!!!????pytam!!!: co! teraz pisać, że skonćza sie pijackie awantury! przyczyniliście sie do śmierci tej kobiety!!!! miejcie to na uwadze!!!!! wasza obojętnośc i Wasze ograniczenia pomogły Wam przybic jej deske do trumny!
mysle ze wszyscy sa szczesliwi ze beda mieli w koncu spokojnie. nie zal mi ani jej ani ich wszyscy siebie byli warci. margines pijacki , złodzieje i bandyci. i bardzo dobrze - moze tylko dzieci szkoda , czeka ich pewnie dom dziecka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel rodziny napisał:
mysle ze wszyscy sa szczesliwi ze beda mieli w koncu spokojnie. nie zal mi ani jej ani ich wszyscy siebie byli warci. margines pijacki , złodzieje i bandyci. i bardzo dobrze - moze tylko dzieci szkoda , czeka ich pewnie dom dziecka !!!
SŁUCHAJ ZNAM SZYMONA I MOGE POŚWIADCZYC ZE ZADNYM ZŁODZIEJEM I BANDYTĄ NIE JEST!!!! A MI ŻAL NAJBARDZIEJ SZYMONA NIKT MU NIE POMOGL NIKT NIE WYCIAGNAL DO NIEGO REKI!!! ALE NAJLEPIEJ TYLKO NARZEKAĆ I NIC WIĘCEJ! SASIEDZI TEZ BARDZO WSPANIALI " BEDA MIELI WKONCU SPOKOJNIE" ZAL MI WAS!!!! MAM NADZIEJE ZE SZYMON NIEDŁUGO WYJDZIE NA WOLNOSC I WTEDY ULOZY SOBIE ZYCIE BEZ SWOJEGO "KOCHANEGO" OJCZULKA :/ MOZE ZNAJDA SIE LUDZIE DOBREJ WOLI I MU POMOGA JA SAMA OFERUJE TAKA POMOC, KOLEDZY I KOLEZANKI PEWNIE TEZ ( CHOCIAZ NIE CHCIAL TEJ POMOCY BO PEWNIE SIE WSTYDZIL ZE MA TAKA RODZINE ) RODZICOW SIE NIE WYBIERA A TO CO ON ZROBIL TO NAPEWNO MUSIALA BYC JAKAS PRZYCZYNA JESTEM TEGO PEWNA!!!!!!!!!! TAKZE NIE WYPISUJCIE TAKICH GLUPOT A CI KTORYM ICH NIE JEST ZAL NIECH SIE NIE UDZIELAJA BO NIE WIECIE CO TO ZNACZY ALKOHOL W DOMU!!! TYLE MAM DO POWIEDZENIA!!! 3MAJ SIE SZYMEK ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poinformowany napisał:
Znam sprawę od podszewki - ten człowiek jest niewinny! Po prostu na klatce schodowej było ciemno i myślał że to karp... Już brał się za skrobanie a tu taka niespodzianka O_o
Puknij się ty imbecylu w Ten swój durny kaszkiet...... zaraz cie wyskrobiemy i bĘdziesz wył jak psiak ;0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50 w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie: Generał Broni Mieczysław Bieniek Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
SŁUCHAJ ZNAM SZYMONA I MOGE POŚWIADCZYC ZE ZADNYM ZŁODZIEJEM I BANDYTĄ NIE JEST!!!! A MI ŻAL NAJBARDZIEJ SZYMONA NIKT MU NIE POMOGL NIKT NIE WYCIAGNAL DO NIEGO REKI!!! ALE NAJLEPIEJ TYLKO NARZEKAĆ I NIC WIĘCEJ! SASIEDZI TEZ BARDZO WSPANIALI " BEDA MIELI WKONCU SPOKOJNIE" ZAL MI WAS!!!! MAM NADZIEJE ZE SZYMON NIEDŁUGO WYJDZIE NA WOLNOSC I WTEDY ULOZY SOBIE ZYCIE BEZ SWOJEGO "KOCHANEGO" OJCZULKA :/ MOZE ZNAJDA SIE LUDZIE DOBREJ WOLI I MU POMOGA JA SAMA OFERUJE TAKA POMOC, KOLEDZY I KOLEZANKI PEWNIE TEZ ( CHOCIAZ NIE CHCIAL TEJ POMOCY BO PEWNIE SIE WSTYDZIL ZE MA TAKA RODZINE ) RODZICOW SIE NIE WYBIERA A TO CO ON ZROBIL TO NAPEWNO MUSIALA BYC JAKAS PRZYCZYNA JESTEM TEGO PEWNA!!!!!!!!!! TAKZE NIE WYPISUJCIE TAKICH GLUPOT A CI KTORYM ICH NIE JEST ZAL NIECH SIE NIE UDZIELAJA BO NIE WIECIE CO TO ZNACZY ALKOHOL W DOMU!!! TYLE MAM DO POWIEDZENIA!!! 3MAJ SIE SZYMEK ))
Da rade wyciagnie wnioski!! To mądry chłopak potrzebuje tylko pomocy!! Odwrócili sie od niego wszyscy nawet Ci którzy byli z nim na codzien!! pozal sie Boze o takich znajomych!! Koledzy i kolezanki ktorzy z nim pili na bank mu pomoga tak jak pomogli mu do tej pory!!! Masakra i tyle!! Szymek dasz rade tyle przezyles przezyjesz reszte!! Wiem ze podniesiesz sie i zaczniesz od nowa!! trzymaj sie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo dobrze znałam tą rodzinę,nie zasłużyła sobie NICZYM na śmierc,jeszcze tego skur****** wychowała,niech on sie powiesi w tym wiezieniu razem z tym Heniuśiem alkocholikiem!!! Jak Szymon wyjdzie po kilkunastu latach to uwierzcie mi,ludzie go ZABIJĄ!!!! Nie wierzycie?? To sie przekonacie!!! A Ci co bronią SZYMONA niech się pukną w łeb,i zastanowia się jak oni mogą bronić człowieka który zabrał matke dzieciom!!!! Niech obydwoje zdechną!!!!!!! A jak nie,to inni im w tym pomoga!!! Niech ŚMIECIE teraz CIERPIĄ!!! Bo tą są zwyczajnie ŚMIECIE i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ja bardzo dobrze znałam tą rodzinę,nie zasłużyła sobie NICZYM na śmierc,jeszcze tego skur****** wychowała,niech on sie powiesi w tym wiezieniu razem z tym Heniuśiem alkocholikiem!!! Jak Szymon wyjdzie po kilkunastu latach to uwierzcie mi,ludzie go ZABIJĄ!!!! Nie wierzycie?? To sie przekonacie!!! A Ci co bronią SZYMONA niech się pukną w łeb,i zastanowia się jak oni mogą bronić człowieka który zabrał matke dzieciom!!!! Niech obydwoje zdechną!!!!!!! A jak nie,to inni im w tym pomoga!!! Niech ŚMIECIE teraz CIERPIĄ!!! Bo tą są zwyczajnie ŚMIECIE i tyle.
pier***nij sie w glowe o czym ty tu piszesz szkoda i jej i szymona a najbardziej dzieci ty bys chciala zeby stary ci zajebal matke w wieku kilku lat? a ponizany tez byl mocno przez Dorotke uwierz. A poza tym nikt go nie zabije bo ci co go znaja sa za nim i zawsze beda i wierza ze to nie on zrobil poczekajmy na wynik sledztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci INNI niech pomyślą o dzieciach Heńka bo ogromną tragedią dla nich jest strata matki a jak jeszcze straca ojca to ci INNI nie komu innemu jak biednym dzieciom zgotuję jeszcze większę piuekło niż mają. A niektórzy wiedzą kim mogą być ci INNI . Szymon swoje odsiedzi bo zabił człowieka zgotował piekło Dorocie niewinnym dzieciom piątce dzieci i 2 rodzinom . Ale jeżeli INNI bedą mscić się to jeszcze bardziej zniszczą dzieciom życie i ich rodzinom i przyjaciołom. Więc lepiej niech INNI nie grozą bo to tylko na niekorzyść dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
a nie wiecie co się stało z najstarszym synem z pierwszego małżeństwa ? Bo z tego co pamiętam to Szymon był młodszy.
starszy syn mieszka u siostry Heńka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ WIE CO SIE TERAZ DZIEJE Z HEŃKIEM I SZYMONEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...